لوازم بهداشتی ساختمان بازرگانی اژدری

 توالت جز مهم‌ترین قسمت هر سرویس بهداشتی می‌باشد که در هنگام خرید باید دقت نمود. توالت فرنگی در انواع و مدل‌های مختلفی استفاده می‌شود که بر اساس متراژ و سلیقه ها مدل‌های مختلفی در فروشگاه اژدری وجود دارد.

پرفروش ترین محصولات

یکی از مدل‌های پرفروش توالت فرنگی، توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آلفا است از مدل‌هایی است که خروجی آن زمینی می‌باشد که به صورت بیضی طراحی شده است. شکل ظاهری آن به گونه‌ای است که با آناتومی بدن تنظیم بوده و نشستن روی آن راحت است. این مدل توالت فرنگی با رنگ سفید است که باعث زیبایی سرویس بهداشتی می‌گردد.

ویژگی‌های سرویس آرمیتاژ :

مجهز به سیستم تخلیه تربو سریع واترجت میباشد داشتن کانال شستشوی دورریم همزمان با عمل تخلیه عمل دورشویی از بالای فرنگی امکان شستشوی کامل داخل کاسه دارای برگه گارانتی معتبر  رنگ بدنه سفید

لوازم بهداشتی ساختمان

وان جکوزی، بوسیله خروجی‌هایی که دارد آب را به‌شدت بیرون می‌فرستد تا با قرار گرفتن بدن در این مسیر عمل ماساژ برای بدن قرار گیرد. استفاده از جکوزی بیشتر جنبه درمانی دارد و انواع مختلفی از آن وجود دارد. در بیشتر استخرها جکوزی‌های عمومی و بزرگ با پمپ‌های بسیار قوی و خروجی‌های زیادی کار می‌کنند. اما جکوزی‌های خانگی یک سیستم بسیار ساده‌تر و جمع و جور با همان قابلیت‌های وان‌های بزرگ می‌باشد.

از لوازم بهداشتی ساختمان روشویی می‌توان به کابینت روشویی اشاره کرد که تاثیر بسزایی در زیبایی و کارایی سرویس بهداشتی دارد.

مهم ترین وسیله در هر سرویس بهداشتی

یکی از وسایل و تجهیزات مهم هر سرویس بهداشتی، خرید کابینت روشویی است. این وسیله در قدیم به صورت پایه دار و بدون کابینت تولید می‌شد اما با گذر زمان و کوچک شدن فضای دستشویی، نیاز به روشویی کابینت دار و جادار بیشتر احساس می‌شد و امروز انواع کابینت روشویی از نظر ابعاد، جنس، قیمت و طرح در بازار موجود است.

کابینت روشویی برای محافظت انواع وسیله‌های بهداشتی از محیط سرویس بهداشتی می‌باشد چرا که این میکروب‌ها به‌سرعت جذب وسایل بهداشتی می‌شود.

لوازم ساختمانی بهداشتی بازرگانی اژدری