محصولات تخفیفی لوازم ساختمانی و بهداشتی اژدری

توالت فرنگی و والهنگ

انواع روشویی کابینتی

انواع کابینت بهداشتی بازرگانی اژدری

انواع آینه هوشمند

مقالات لوازم ساختمانی بهداشتی اژدری

پرفروش ترین محصولات

لوازم ساختمانی بهداشتی بازرگانی اژدری

با مدرن شدن زندگی مردم، روش های متفاوتی در اجرای طراحی دکوراسیون فضاهای شخصی به خصوص حمام و سرویس بهداشتی به وجود می آمد. تولید و استفاده از چینی بهداشتی نیز یکی از همین روش هاست. بازرگانی اژدری با تولید انواع محصولات چینی بهداشتی، توجه ویژه خود را به این بخش از دکوراسیون ساختمان معطوف نموده است.

عمده ترین وظیفه لوازم ساختمانی بهداشتی، ساختمان فراهم کردن امکانات رفاهی و بهداشتی است. بسیاری از فعالیت‌های داخل یک ساختمان مانند شستشوی خودرو یا مسواک زدن، با کمک این تاسیسات انجام می‌شوند.

⦁ توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی دیواری

دو مدل توالت فرنگی بالا به سه دسته تقسیم می شوند :

⦁ ثابت : نیاز به انجام مراحل نصب دارند. مانند انواع توالت فرنگی سرامیکی از جمله وال‌هنگ و یورینال و …

⦁ متحرک یا سیار : بدون نیاز به نصب و کاملا قابل حمل هستند. مثل انواع توالت فرنگی‌هایی که از جنس پلاستیک ساخته‌شده‌اند.

⦁ نیمه‌ثابت یا نیمه متحرک : نیاز به نصب روی دیوار سرویس بهداشتی دارند. اما می‌توان آن را برای زمان‌های بلااستفاده تا کرد و روی دیوار قرار داد.

اهمیت استفاده از سرویس بهداشتی بازرگانی اژدری

اولین چیز تاثیرگذار در یک سرویس بهداشتی، انتخاب مصالح پوششی مناسب برای کف و دیوار سرویس بهداشتی است. این فضا همیشه در معرض آب می باشد و استفاده از مصالح نادرست ممکن است بعدها خرابی به بار بیاورد. اگر به دنبال زیبایی و آرامش هستید، بازرگانی اژدری ارائه دهنده انواع لوازم بهداشتی ساختمانی است.

گروه بازرگانی اژدری با بیش از 30 سال سابقه درخشان، از بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی در ایران می باشد. گروه بازرگانی اژدری طیف متنوعی از محصولات همانند انواع قطعات سرویس بهداشتی، کابینت روشویی ، سنگ کابینتی، توالت فرنگی، توالت ایرانی و فرنگی یک تکه تولید می کند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیازتان هر طرحی و رنگی را انتخاب کنید.

گروه بازرگانی اژدری عرضه کننده توالت فرنگی مدلهای توکار یا وال هنگ با جدیدترین نوع می باشد. که ساختارشان درون دیوار قرار میگیرد و حجم بسیار کمتری اشغال می‌کنند.

گروه بازرگانی اژدری در ضمینه تولید علاوه بر ۳۱ استان کشور موفق به صادرات به کشور های افغانستان ترکمنستان پاکستان نیز شده است.

نقشه بازرگانی اژدری