درباره ما لوازم ساختمانی بهداشتی اژدری

شروع فعالیت گروه بازرگانی بیتا

درباره ما گروه بازرگانی بیتا : گروه بازرگانی بیتا در سال ۱۳۷۰در شهر ساری، استان مازندران شروع به فعالیت نموده است.

اخذ نمایندگی در بدو کار

در بدو کار با اخذ نمایندگی شرکت های مینا پارس سرام گاتریا و آرمیتاژ شروع به کار نموده است. به لطف خدا و پشتکار موفق به تاسیس کارخانه چینی بهداشتی بیتا در استان مازندران در ایران شده است.

صادرات محصولات گروه بازرگانی بیتا

و هم اینک علاوه بر داشتن نمایندگی های متعدد اعم از گاتریا آرمیتاژ انیکس نگین البرز رایا کابین مرکان کابین.

در ضمینه تولید نیز علاوه بر ۳۱استان کشور موفق به صادرات به کشور های افغانستان ترکمنستان پاکستان شده است.

لوازم ساختمانی و بهداشتی چیست ؟

برای شروع، یکی از مقرراتی که برای ساختمان ها لازم است، نصب لوازم و محصولات بهداشتی است. این یکی از الزامات است. تجهیزات بهداشتی بسیار متنوعی در دسترس است و هر نوع برای کار در مکان خاصی در داخل ساختمان ها طراحی شده است. مونتاژ هر رقم یک مرحله مهم است که باید در نظر گرفته شود.

ویژگی های مهم در انتخاب محصولات بهداشتی

هنگامی که تصمیم به خرید یک لوازم بهداشتی گرفتید، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کامل داشته باشید. یکی از عواملی که هم بر قیمت تمام شده و هم بر کیفیت کلی محصولات چینی بهداشتی تاثیر بسزایی دارد، موادی است که در فرآیند ساخت استفاده می شود.

علاوه بر این، برند لوازم بهداشتی مورد توجه مهمی است، زیرا برندهای بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام سطح متفاوتی از کیفیت را ارائه می دهند.

 

رنگ محصولات بهداشتی نیز مهم است. دستشویی های سفید مقرون به صرفه ترین گزینه هستند. دستشویی های رنگی مانند طلایی یا رنگ های دیگر گران تر هستند. این نه تنها برای رنگ های گران قیمت مانند طلایی، بلکه برای تفاوت قیمت بین سطوح رنگی مات و براق نیز صادق است.

در نتیجه، چینی بهداشتی با بافت صاف احتمالاً کمی بیشتر از چینی با سطح براق شما را عقب می‌اندازد. طراحی محصول بهداشتی یک عامل بسیار مهم است زیرا بسته به ساختمان و منطقه موجود، باید طرح را انتخاب کرد.